Новини
25 березня у закладі відбулася атестація педагогічних працівників.
28 березня відбулося засідання педагогічної ради за темою «Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнерства та засад дитиноцентризму».
Курси підвищення кваліфікації вчителів 8 класів за темою «Особливості організації освітнього процесу НУШ»
Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить. Олександр Олесь
Засідання педагогічної ради за темою «Формування життєвих компетентностей учнів: проблеми й шляхи вирішення». Відповідальні вчителі початкових класів.
Вчитися дивитися на світ довкола по-різному, спираючись на власний
світогляд, – важлива навичка для підлітків. Це допомагає молоді
адаптуватися у суспільстві, знаходити у ньому своє місце. А ще –
розвинути навички письма та креативного мислення, що допомагають
підтримувати себе у несприятливих умовах.
Саме цьому присвячений курс «Не можеш сказати – пиши!» на Освітній
онлайн-платформі Зрозуміло! Його авторка – Ірена Карпа,
письменниця, співачка гурту «QARPA», культурна дипломатка та
громадська активістка. А експертну допомогу під час розроблення
курсу надавала Лариса Волошина, психологиня з 19-річним досвідом
роботи.
Курс – безоплатний і доступний для навчання на Освітній
онлайн-платформі @Зрозуміло! у будь-який зручний час.
Зареєструватися на курс можна за посиланням: https://bit.ly/3Df55Rk
Повідомити про булінг можна тут
У 2021 році #stop_sexтинг представив першу в Україні та світі віртуальну реальність про безпеку дітей в інтернеті “(Не)дитячі онлайн-стосунки”.
Віртуальну реальність можна переглянути дітям, підліткам та батькам, які хочуть більше зрозуміти онлайн-реальність дітей.
https://stop-sexting.in.ua/adult/virtualna-realnist/
За допомогою VR діти та дорослі можуть крок за кроком відтворити історію про небезпечну ситуацію в інтернеті. Під час подорожі у віртуальний світ ви опинитеся у кімнаті підлітка, який постраждав від спілкування в інтернеті, зможете дослідити його досвід та спільно із ним прийняти рішення про подальші дії, що можуть вплинути на все життя.
https://www.youtube.com/watch?v=k0bJ8nfwqR0&t=29s
Відбулися у закладі загальногімназійні батьківські збори - конференція, на яких порушено важливі питання навчання учнів та перспективи гімназії у майбутньому. Батьки ще раз ознайомилися із нормативною базою освітнього процесу, обговорили проблеми освітніх втрат та збереження життя і здоров'я дітей. Важливим питанням було також правове виховання учнів в умовах сьогодення.
Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначалося щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Згідно з Указом Президента України №455/2023 від 28 липня 2023 року, День української писемності та мови тепер відзначається 27 жовтня.
Вітаємо вас з початком нового навчального року!
Згідно з дослідженням, підлітки беруть в руки телефони близько 50 разів на день, найчастіше - у шкільні години. Опитування липня 2024 року в Україні показало, що діти 10-12 років найчастіше щодня користуються такими соцмережами: TikTok та YouTube - по 65% опитаних, Instagram - 19%. Підлітки 13-15 років користуються переважно TikTok - 78%, YouTube - 63%, Instagram - 48%.
Оскільки TikTok на разі є найпопулярнішою соціальною мережею серед підлітків в Україні, громадська організація #stop_sexтинг у партнерстві з TikTok запрошує вас на вебінар “Діти і TikTok: Що дорослі мають знати про популярну мережу”, що відбудеться у вівторок 3 вересня о 18:00.
Тренер-методолог ГО #stop_sexтинг Василь Філоненко розкаже про таке:
що варто знати батькам та освітянам про TikTok,
які є переваги та недоліки соцмережі,
як налаштувати безпеку для дітей в додатку?
куди звертатися по допомогу, якщо дитина потрапила у неприємну ситуацію в інтернеті.
Запрошуємо вас реєструватися на подію за посиланням: https://forms.gle/6dPW25i4s2E1gG5W9
До зустрічі.
Дорогі наші учні, ми дуже раді бачити вас після довгої перерви. Сподіваємося, що за канікули ви добре відпочили, набралися сил і встигли скучити за уроками. Бажаємо вам у цьому навчальному році отримувати тільки позитивні емоції, бути активними, прагнути до знань, не сваритися між собою. Нехай цей шкільний рік пройде цікаво і буде плідним!
Ваші вчителі